Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 CDTI 55kw -09 AVTOCENTAR

3 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
MERCEDES E250 CDI 204ks 6-brzini -10 AVTOCENTAR 17 100 EUR
SEAT LEON 1.9 TDI 77kw -09 AVTOCENTAR 5 100 EUR
VW POLO 1.4 TDI 51kw FULL -08 AVTOCENTAR 3 900 EUR
OPEL ASTRA 1.3 CDTI 66kw 6-brzini -08  AVTOCENTAR 3 700 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 CDTI 55kw
proizvedeno 2009 / 2008god.

>>> ekstra socuvano <<<
so pominati 148.000km.

full oprema :

- klima
- bord. kompijuter
- el. paket
- abs , air. bag
- c. brava
- kozen volan i dr.

* so site plateni davacki do reg. *

cena : 3500euro.

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
CITROEN XSARA PICASO 1.6 HDI 66kw -07 AVTOCENTAR 2 600 EUR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-brzini FULL -04 AVTOCENTAR 4 100 EUR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw -06 AVTOCENTAR 4 100 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 59kw FULL -05 AVTOCENTAR 3 100 EUR
Në fillim