Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Idea

2 500 EUR

Shitet nga: Marija 17 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Idea
fiat idea 1.4 dizel vo odlicna sostojba.
Leaflet
Në fillim