Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Linea prv gazda

4 300 EUR

Shitet nga: Jovan Panev 26 Maj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Linea
Колата е со вграден плин.
Регистрирана до март 2020
Гратис сет зимски гуми
Одлична состојба
Jovan Panev
071314294
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione