Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Multipla 1,9 JTD 105KS -99

2 000 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Rade 04 Tet 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Multipla
Fiat Multipla 1910 sm3 dizel, 105KS so 6 sedishta. Kolata e komplet ispravna, elektronika na stakla, sedishta i retrovizori, avtomatska klima, evrokuka, nov akumulator i tn.
Leaflet
Në fillim