Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Panda

1 750 EUR

Shitet nga: Citroen 01 Dhj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Panda
Fiat Panda 1.1 kupen nov od salon vo 2007 god, osnoven model, redovno servisiran vo ovlasten servis na Fiat so servisna kniska, smeneti site kaisi i filtri, mnogu ekonomicen registriran do 10 / 2019god. Cena 1750 evra Tel 070792671
Citroen
070792671
Leaflet
Në fillim