Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto

1 550 EUR

Shitet nga: Zika 07 Jan 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Panda
Se prodava fiat punto 96 god ,1.6 benzin ,90ks, dobro socuvano redovno servisirano , 2 para gumi ,letni so aluminiumski bandazi i zimski so celicni .registrirano do Septemvri 2018god. Ima i navlaki za sedista
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione