Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto 1.2 -00

Shitet nga: toni 28 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Kolata e vo dobra sostojba 2000 godina benzinec motor 1.2 abs centralno airbrg cena po dogovor
Leaflet
Në fillim