Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto so zelen karton -02

2 300 EUR

Shitet nga: Dragan 15 Sht 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Prodavam fiat punto 1.9jtd 80kw ekstra brzo ....klima servo sity za gradska voznja podesuvacki volan elektrika na stakla se e vo funkcija cd radio alpina so slot za usb 4 zvucnika i uste mnogu dr..povelete javete se ke se dogovorime (kolata e rezigistrirana do 30/12/2016 potrosnja i e 4.5 l nafta
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione