Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT PUNTO ODLICNA SOSTOJBA

1 900 EUR

Shitet nga: Zoran 02 Sht 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
За детални информации јавете се на 076 46 55 67
или 076 465 453

п.с: колата е редовно одржувана, регистрирана.

Зоран, Крушево

Цената подлежи на договор

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione