Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto 1.9 jtd -02 Svajcarska registrirana

0 MKD

Shitet nga: fiat 23 Dhj 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Fiat Punto 1.9 jtd sega uvezena od svajcarska registrirana cela god kolata e vo super extra sostojba so mnogu mala potrosuvacka ima i servisna kniska ima
KLIMA ABS SERVO CITY ESP za poveke info na tel
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione