Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto 1.7 td -97

900 EUR

Shitet nga: rade 11 Dhj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
se prodava fiat punto 1'7 td na mk tablici isparvno
Leaflet
Në fillim