Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT PUNTO

2 600 EUR

Shitet nga: Hristijan 02 Korr 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Кupe
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Автомобилот е во одлична состојба,направен детален сервис.Опрема:

-Клима.
-Airbag.
-Серво управувач.
-Елктрични ретровизори.
-Електрични прозорци.
-АБС кочници.
-Dolby сараунд.
-ЦД плеер.
-Светла за Магла.
Hristijan
078418051
Në fillim