Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 16V FULL KAKO NOVO

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MM-AUTO 31 Mar 20:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
FIAT PUNTO-1.2-BENZIN-FULL-KAKO NOVO
KLIMA
CENTRALNO
ALARM
NOVI GUMI
ABS
AIR BAG
EL-STAKLA
SITY
METALIK BOJA
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
TEL
075 646 646
077 555 567
076 663 040
MM-AUTO
FORD FOCUS 1.8TDCI FULL KLIMA -02 0 МКД
MERCEDES S320 CDI 4-MATIK  7G-TRONIK -07 0 МКД
FORD FIESTA 1.4 TDCI GHIA FULL KLIMA -03 0 ЕУР
BMW 320 D FULL KLIMATRONIC -00 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione