Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT PUNTO DIZEL

2 300 EUR

Shitet nga: Ile 01 Sht 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Prodavam punto 1300cc mutijet dizel godina na proizvodstvo 2006 vo odlicna sostojba registeirano do 04.2018god.4 novi gumi+ dve zimski.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione