Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EXTRA Fiat Punto 1.3 54Kw 75Ks -95

999 EUR

Shitet nga: Punto 07 Gush 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Prekrasno Punto so extra socuvan motor. Kola sto trosi pomalku ulje ne ste vozele !!!

Centralno zaklucuvanje
Elektrika na prozori
Extra ozvucuvanje
Zimski gumi SAVA Eskimo S3
Registrirano do krajot na Avgust 2016

EDINSTVENA ZABELESKA SE MINIMALNITE NADVORESNI GREBANICI !!!

INFO 078/223-639
INFO 078/223-639
INFO 078/223-639
Në fillim