Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto 1.3 54 Kw 75 Ks -95

1 099 EUR

Shitet nga: Punto 04 Sht 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Prekrasen motor bezprekorno zacuvan. Neverovatno e kolku ne trosi ulje !!!

PRVA BOJA !!!
Centralno zaklucuvanje
Elektrika na stakla
Gumi M+S SAVA Eskimo S3
Registrirano do 02.09.2017

EDINSTVEN NEDOSTATOK SE MINIMALNITE GREBANICI !!!INFO 078/223-639
INFO 078/223-639
INFO 078/223-639
Leaflet
Në fillim