Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto

0 MKD

Shitet nga: Suat 06 Sht 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Fiat punto1.9 JTD.. servisiran... Registracija do 8-mi mesec 2019...potroshnja 5 l.. Klima elektricni staklla... Gradska kolla
Kontakt 072307493
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione