Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto 55s -97

400 EUR

Shitet nga: Стефан Алексовски 27 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Возилото не е регистрирано! Потребно е да се промени ламела,ветробранско стакло и предни гуми за да биде во возна состојба! Моторот е целосно ремонтиран со поминати 20000км! Може да се растури и за делови !
Стефан Алексовски
+38971263481
Leaflet
Në fillim