Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto

1 600 EUR

Shitet nga: sa 20 Gush 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
se prodava fiat punto 2000 g. so atestiran plinski ured,
1.2sm3.elektrika na predni prozori,servo volan.
registrirana do Maj 2018
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione