Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto -95

850 EUR

Shitet nga: Andriana 09 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
prodavam Fiat punto vo odlicna sostojba,registrirano do 2016-01,so plin.
Andriana
075207710
Leaflet
Në fillim