Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto 1.2 16v 80 ks

1 700 EUR

Shitet nga: bobi 22 Tet 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
punto 1.2 16v 80ks
Në fillim