Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT PUNTO S

1 300 EUR

Shitet nga: Mite Milosevski 22 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Ima atest plin vnesen vo soobrakajna. Registriran. Avtomobil koj znae da stedi. So odlicna vnatresnost . Solidna karoserija i bez korozija. Sigurno i za cenata ke se dogovorime. 075213435.
Mite Milosevski
075213435
Leaflet
Në fillim