Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Punto

1 600 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: Ljubisa 16 Korr 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
So oprema klima, abs, elektrika na predni stakla, smenet freon pred eden mesec, registrirana do 20 Oktomvri 2019
Leaflet
Në fillim