Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Qubo

6 000 EUR

Shitet nga: Asani 23 Maj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Qubo
Fiat Qubo 2010 Top auto so novo registracija 15.05.2018
Leaflet
Në fillim