Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009

3 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel Sot 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 ЕУР
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
 REDOSEALKA AZZURRA 500 0 МКД
DVE CISTO NOVI FREZI 2.5M i 3.0M 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Qubo
FIAT QUBO MULTIJET MOTOR NA LANCE , MANUELEN MENUVAC, NA ORIGINALNI 220 000 KM ❗

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹
- PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI
- POTROSUVACKA 5.5L/100 KM TESTIRANA
- ISPOLNUVA USLOV ZA POCETNIK VOZAC
- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA

OPREMA❗
- KLIMA ( LADI PERFEKTNO)
- BORD KOMPJUTER
- MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA
- SENZOR ZA DOZD
- KOMANDI NA VOLAN
- 2X ELEKTRICNI PROZORCI
- FABRICNO CD-MP3,USB RADIO
- 15"INCH BANDAZI
- 4X NOVI GUMI
- KROVNI NOSACI
- ISOFIX SEDISTA
- CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
- SVETLA ZA MAGLA
- RACEN 5 STEPEN MENUVAC
- SERVO
Dragan Dooel
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 KS 2007 GOD !!! 3 000 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!! 6 100 ЕУР
 REDOSEALKA AZZURRA 500 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione