Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Seicento so atestiran plin -00

600 EUR

Shitet nga: maro 10 Dhj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Seicento
prodavam fiat seicento2000god.so atestiran plin zapaleno kaj motorot izgozena e instalacija i plastiki za parno izgorena e hauba i nekoj drugi raboti vnatresno e super nema nisto zapaleno motorot e super samo instalacija i nekoj plastiki.
Leaflet
Në fillim