Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Seicento kako od fabrika reg

1 350 EUR

Shitet nga: Dime 21 Pri 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Seicento
Seicento socuvano kako novo.reg.e cela godina.so 4 novi gumi.navremeno izvrseni servisi.
Leaflet
Në fillim