Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Seicento socuvano kako od fabrika

1 350 EUR

Shitet nga: Dimce 18 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Seicento
Seicento socuvano kako novo.reg.e cela godina.gumite se odlicni.motorot perfekten.ekonomicen.
Leaflet
Në fillim