Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Stilo jtd

2 100 EUR

Shitet nga: esat 26 Gush 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
se prodava fiat stilo ftor gazda vo odlicna sostojba ima klima redovno servisiran novi zimski gumi nof akolumator momentalno ne e registriran sum vo stranstvo nesakam da sedi i da skapuva kolata.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione