Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Stilo 1.9 JTD -04

0 EUR

Shitet nga: Pero 30 Pri 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Prodavam Fiat Silo 1.9 JTD
So Full Oprema proizveden Noemvri 2004 god.
Vo odlicna sostojba
Registriran do Avgust 2016 god
Cena povolna
Leaflet
Në fillim