Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Stilo -02

2 200 EUR

Shitet nga: bobi 26 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Кupe
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Kolata e top elektika na prozorci i retrovizori grejac na retovizori i zadno staklo enterier kozen navigacija komandi na volanot zaklucuvanje na daljinski lieni badasi 17'
Leaflet
Në fillim