Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Stilo 1.9 jtd 80 ks ekonomicno

2 300 EUR

Shitet nga: Vlado 11 Gush 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 4 920 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Fiat stilo
Klima
Sity volan
Esp
Maglenki
Bord
5 .5 l gradska
Reg do 10.2018
Leaflet
Në fillim