Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Stilo 1.9jtd

2 250 EUR

Shitet nga: labinot 11 Sht 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
registriaran
labinot
072612232
Në fillim