Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Stilo

1 800 EUR

Shitet nga: Ivanco 28 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Kolata e vo dobra sostojba so dobri gumi imam i letni komplet!!
Se prodava itno!! povolno !!!
Leaflet
Në fillim