Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT STILO 1.9 JTD NEUVEZUVANO -03

0 MKD

Shitet nga: Cedomir 14 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Prodavam Fiat Stilo 1.9 jtd
Proizvedeno 10.2003
Kolata e vo odlicna sostojba ,prv gazda kupena od automobile SK so realna kilometraza .
Kolata e so full oprema od taa klasa.
So nea sleduvaat 4 zimski so bandasivi 4 letni gumi so bandasi.
Kolata se prodava poradi zaminivanje vo stranstvo.
POVOLNO.
Cedomir
078235185
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione