Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Stilo -03 во склоп на огласот гуми и седишта

1 600 EUR

Shitet nga: Igor 25 Maj 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Fiat Stilo 2003 - пали вози 1600 eur
Продавам комплет седишта нови за BMW 1
И седишта за Golf 6 (100 eur)
Две летни нови гуми ( 175/65 R15 - elegant)
Две нови гуми (165/60 R14 KUMHO)
ЦЕНА за гумите 1.000 ден парче
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione