Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Stilo 1.9JTD -02

3 500 EUR

Shitet nga: Viktor 31 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Fiat Stilo odlicno socuvano
-godina na proizvodstvo 2002
-ABS
-ESP
-City servo
-Aluminiumski bandasi
-Redovno servisirano
-Realna kilometraza
-Potrosuvacka od 4,8 litri na otvoreno i 6 litri gradska
-Registrirana so zelen karton do Juni 2016 godina
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione