Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Tipo 1.9d

0 EUR

Shitet nga: Mario 21 Gush 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Tipo
-Fiat Tipo dizel
-registriran do 12.04.2018
-domakinski vozeno, redovno servisiran
-bez skapalo po nea, garaziran
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione