Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT TIPO DIZEL REGISTRIRANO EVTINO EKONOMIK -94

650 EUR

Shitet nga: Aleksandar 09 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Tipo
F - Fiat
I - Imaat
A - Atraktivni
T - Tipovi

Ako ste EDEN OD NIV togas ste na VISTINSKOTO MESTO da si go kupite VISTINSKIOT AVTOMOBIL.
Izborot e OGRANICEN i samo VISTINSKIOT KUPUVAC ke bide NAGRADEN so OVAA TITULA.(atraktiven tip).

- Ke dobiete EKONOMICEN AVTOMOBIL koj trosi SKROMNI 5 Litri nafta na 100km.
- Konforen e i udoben.
- REGISTRIRAN E DO MAJ 2015
- EVTIN za ODRZUVANJE
- Novi ZIMSKI GUMI
- Elektrika na prozori
- ALUMINSKI FELNI.

I SETO TOA ZA SAMO 650EUR.

078-238-098/076-261-410 Aleksandar

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione