Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Uno

500 EUR

Shitet nga: Ljubisa Stojanovski 26 Maj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Uno
Proizvodstvo 93 god neregistrirano i treba da se smenat svekicite cenata ne e finalna za seriozni kupuvaci mnogu povolan
Ljubisa Stojanovski
070701651
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione