Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD C-MAX 1.6HDI

5 100 EUR

Shitet nga: Igor 23 Maj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
Avomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
REALNI kilometri 170.000km so servisna istorija
Raspolaga so dva para bandazi NOVI zimni i letni gumi

077 725 333
Bez zamena!!!
Leaflet
Në fillim