Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Cougar 2.5 V6

2 200 EUR

Shitet nga: oglas 22 Maj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Modeli
Cougar
Se prodava Ford Cougar 2.6 V6 coupe
2002god., klimatronik, bordcomputer, 129.000 km, 175hp 2500cc v6 motor 24v, eibach racing pro spirali, elektrika na prozori i retrovizori, radiocd komplet xenon svetla i maglenki ,set novi 4 zimski gumi continental , vo besprekorna sostojba uvezena od Germanija, promeneto ulje filtri Extra cena!!
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione