Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Escort -92

450 EUR

Shitet nga: Владо Sot 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
Продавам форд ескорт
Владо
077525617
Leaflet
Në fillim