Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Eskort 1.8 diesel vo top forma

650 EUR

Shitet nga: tafi 17 Gush 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 1 390 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
prodavam ford escord 1.8 dizel
ima smeneto aspuf nov
4novi greaci
nov akumulator
plocki i rucna spremen za teknicki
euro kuka
moznost i zamena 075 205 145
Leaflet
Në fillim