Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD ESCORT 1.8 DIZEL

300 EUR

500 EUR

Shitet nga: Apostol 11 Qer 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
prodavam ford escorT 1994g 1.8 disel poveke info tel:071275186
avtomobilot ne e vo vozna sostojba,2 novi zadni gumi
Apostol
071275186
Në fillim