Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Escort -99

1 200 EUR

Shitet nga: sladjan 09 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
Prodavam Ford Escort 1.8 TD dobro socuvan so cetiri felni plus,zaden spojler,cetiri novi zimski gumi servisiran i nov akumulator
sladjan
078260785
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione