Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Escort 1.6 65kw ekstra socuvan -97

1 000 EUR

Shitet nga: Aleksandar 08 Maj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
Prodavam Ford Escort 1.6 sedan so lovato plin ekstra domakinski socuvan i redovno servisiran vtor gazda reg.do 08.10.2015.Napraven mal servis,smeneta nova prednica,dva novi lonci na auspuh i cetiri novi gumi.Moza zamena za ponova so moja doplata do 4.800evra neuvezuvana min od 2006godina.
Aleksandar
070305109
Leaflet
Në fillim