Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD ESCORT 1.8 DIZEL

850 EUR

Shitet nga: ford 21 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
registriran vo dobra sostojba dobar enterirei karoserija cena 850 e info na 071.320.216
Leaflet
Në fillim