Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD ESCORT -93

Shitet nga: Cimi 04 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
Shitet FORD ESKORT me marveshje.
Se prodava FORD ESKORT cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim