Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Escort registriran cela god -84

500 EUR

Shitet nga: zlatko 08 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
Ford Escort registriran cela god. smeneto ulje kais nema mana ne trosi ulje pali vozi ima samo 1 zglob za menenje drugo nema dojdi probaj vo sekoe vreme javi se ke se dogovorime na 077518751
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione